FUAR NEREDE? ULAŞIM İMKANLARI

Avrupa Yakasından Ulaşım

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız

Herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Küçükçekmece durağında Marmaray’a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirler.

 

Anadolu Yakasından Ulaşım

Kadıköy, Acıbadem, Göztepe, Erenköy, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik taraflarından geliyorsanız

Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray’a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

 

Hisarüstü , Etiler , Nispetiye yönünden gelecek ziyaretçilerimiz

Levent istasyonundan M2 Yenikapı Metrosuna aktarma yaparak Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirler.

 

Mahmutbey, Tekstilkent, Alibeyköy, Nurtepe, Çağlayan yönünden gelecek ziyaretçilerimiz

Mecidiyeköy Istasyonundan M2 Yenikapı Metrosuna aktarma yaparak Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirler.

 

Çekmeköy , Dudullu ,Ümraniye , Kısıklı ,Altunizade tarafından geliyorsanız

Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar son durakta ininiz. Buradan Marmaray’a aktarma yaparak Yenikapı durağında indiğinizde Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

 

Anadolu Yakası sahil yolundan gelmek isteyen ziyaretçilerimiz

Marmarayı kullanarak Gebze’den Üsküdar’a kadar tüm Marmaray istasyonlardan binerek Yenikapı durağında indiklerinde Yenikapı Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşabilirler.